субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні пропонують відзначати День дитячої книги

Світлана Макарова


Суспільство

В Україні пропонують відзначати День дитячої книги

views144

31.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Українські письменники та видавці пропонують встановити та щорічно відзначати День дитячої книги. Ініціативу підтримали й у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Про це повідомляє пресслужба МКІП за результатами круглого столу «Дитяча книга в Україні», що відбувся у Національній бібліотеці України для дітей.

«За результатами зустрічі учасники ухвалили рішення про підтримку громадської ініціативи щодо оголошення 30 січня Днем дитячої книги в Україні. Саме тоді народився славетний український письменник, класик сучасної дитячої літератури – Всеволод Зіновійович Нестайко», – йдеться у повідомленні.

Мета ініціативи - сприяння промоції української дитячої книги, заохочення дітей до читання. Водночас нове свято актуалізує підтримку видавців та авторів, вивчення та дослідження дитячої книги, поповнення бібліотечних фондів.

У МКІП додали, що за підтримки ініціативи Президентом міністерство підготує проєкт указу Президента «Про заснування Дня дитячої книги в Україні». 

Кабмін затвердить загальнодержавну програму підтримки дитячої книги, що передбачає видання антології українських дитячих творів, оновлення та осучаснення премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, заснування державної премії імені Всеволода Нестайка.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі