вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні цьогоріч облаштували 340 безпечних місць для відпочинку, - ДСНС

Наталя


Суспільство

В Україні цьогоріч облаштували 340 безпечних місць для відпочинку, - ДСНС

views295

26.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Цьогоріч в рамках підготовки до початку літнього сезону в Україні є 340 спеціально облаштованих, безпечних місць відпочинку, серед яких 185 мають пляжі.

Про це в ефірі телемарафону розповів речник Держслужби з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий.

"ДСНС рекомендує місця масового відпочинку, які визначені чітко місцевими органами виконавчої влади і будуть обладнані і забезпечені відповідно до правил безпеки життя людей", - сказав він.

За його словами, на цей час у державі приблизно 340 таких місць, з яких 185 мають у володіння пляжі.

"Разом із цим є розпорядження у Запорізькій області, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях та у Києві, що у цьому році офіційно купальний сезон розпочинатись не буде. Також це стосується окремих районів, які були під окупацією і піддаються обстрілам і є загроза потрапити на вибухонебезпечні предмети", - пояснив керівник ДСНС.

Основна небезпека, наприклад, в Одеській області, це підрив на мінах, які виносить на берег, тому є обмеження на купання людей.

Що стосується пікніків та прогулянок у лісі, то діє заборона на деокупованих територіях, а також там, де, проходить лінія бойових дій.

Крім того, Хорунжий зазначив, що Гідрометцентром на 26-27 травня оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки фактично на території всій України, за виключенням деяких регіонів.

"Я б не рекомендував людям зараз відвідувати ліси і особливо користуватися вогнем. За це передбачене адміністративне покарання до 4000 гривень", - пояснив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі