вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні анонсували проведення цьогоріч Книжкового Арсеналу

Світлана Макарова


Суспільство

В Україні анонсували проведення цьогоріч Книжкового Арсеналу

views890

02.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

Популярний серед українців фестиваль «Книжковий Арсенал» відбудеться цього року, попри воєнний стан, його виклики та обмеження. Знакова подія буде проходити з вечора 22 червня (офіційне відкриття) до 25 червня.

Про це повідомляє пресслужба фестивалю.

«Ми впевнені, що Книжковий Арсенал цього року потрібен як ніколи. Він має підтримати, посилити стійкість і надихнути усіх нас. Тому сьогодні ми оголошуємо дати щорічного фестивалю і зробимо все, щоб створити комфортний і безпечний простір, аби зібратися разом і надати сцену, щоби осмислити наш досвід», — сказала генеральний директор Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Захід складатиметься з програмної частини фестивалю та книжкового ярмарку з тематичними секціями.

Цьогоріч книжковий ярмарок буде організований в інший спосіб, операторами продажу книжок на фестивалі будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні. Зокрема, книгарня «Сенс» представить секцію «Нонфікшн», книгарня «Книжковий Лев» — секцію «Художня література», книгарня «Закапелок» — секції «Дитяча література», «Комікси та графічні романи».

Оператором секції «Арткнига» стане Довженко-Центр в межах міжінституційного партнерства з Мистецьким арсеналом.

У секції «Воєнна література» буде представлена добірка видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, книги про війну, видані після 2014 року.

Над програмною частиною Книжкового Арсеналу працюватимуть запрошені куратори. Близько 50 подій у межах фокус-теми, основної літературної програми, програми для дітей та підлітків, перформативні, професійні події відбуватимуться на трьох сценах.

Для безпеки учасників ярмарку та програми подій у Мистецькому арсеналі доступне найпростіше укриття, облаштоване за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі