субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні запрацює оновлена версія платформи MISP-UA для протидії кіберзагрозам

Технології

В Україні запрацює оновлена версія платформи MISP-UA для протидії кіберзагрозам

views27

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки Служби безпеки України запускає оновлену версію національної платформи Malware Information Sharing Platform «Ukrainian Advantage» (MISP-UA) для ефективної протидії кіберзагрозам і обміну даними щодо ризиків.

Як повідомляє прес-служба СБУ, платформа MISP-UA в режимі реального часу забезпечує обмін даними про кіберризики, атаки та інциденти на об’єктах критичної інфраструктури, установах і підприємствах, державних електронних інформаційних ресурсах, що дозволяє зміцнити стан кібербезпеки різних секторів державного управління та економіки України.

Понад 300 державних та приватних підприємств вже зареєстровані на платформі. Користувачі MISP-UA надають відомості про ознаки можливого ураження технологічних і комунікаційних систем. Це дає можливість кіберфахівцям СБУ передбачати шляхи атак, потенційні загрози та інструменти нейтралізації для подальшого реагування.

Впровадження платформи MISP-UA розпочалося у 2018 році. Наразі СБУ використовує її, як один із елементів забезпечення національної безпеки у кіберпросторі.

Коментарi (0)