середа, 19 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні заблокували діяльність незаконного російського фінансового проекту «Just2Trade»

Події

В Україні заблокували діяльність незаконного російського фінансового проекту «Just2Trade»

views1692

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Києві Служба безпеки України заблокувала шахрайську схему, організовану російським холдингом. Через фейкового міжнародного брокера «Just2Trade» шахраї незаконно привласнювали десятки млн грн українських інвесторів.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Встановилено, що оборудку організував громадянин РФ за участі українських громадян. На спеціально створеному вебресурсі зловмисники пропонували для інвесторів послуги на фондовому ринку. Компанії, які створили «фінпродукт», не отримували від Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку жодних ліцензій і дозволів на діяльність.

Використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення, шахраї створили імітацію трансляції електронних торгів на міжнародних біржах. У «персональному кабінеті» клієнту демонстрували постійне зростання акцій у ціні та пропонували збільшити інвестиції. Після рішення вкладника отримати свої гроші зв’язок з «клієнтом» блокувався.

Під час проведення обшуків працівники спецслужби вилучили електронні та паперові носії інформації, які підтверджують незаконну діяльність шахраїв і доводять роботу на країну-агресора.

Триває досудове слідство.

Служба безпеки України звернулась до постраждалих вкладників проекту «Just2Trade» звертатися за телефонами: 0933798814, 0669932484.