неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні встановлено рекорд з імпорту пального

За кордоном , Новини

В Україні встановлено рекорд з імпорту пального

views35

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Порівнюючи з показником минулого липня, імпорт дизельного пального зріс на 20,5% і склав 663 тис. т. Про це повідомили в «Консалтинговій групі А-95» з посиланням на власне дослідження.

Рекорду досягли також поставки пального з РФ. Вони склали 315,4 тис. т, що стало рекордним обсягом за весь період спостережень. Тоді як білоруські постачальники наростили обсяг імпорту на 10,3%.

Найбільшим імпортером лишається група Wexler. У липні група імпортувала 83,6 тис. т, що на 127% (на 46,8 тис. т) більше, ніж у попередньому місяці. Трійку лідерів замикають «БНК-Україна» і ОККО. Втричі наростила імпорт компанія «Паралель» — найбільше зростання, якщо порівнювати з конкурентами.

Рекордні показники були очікуваними. До того ж збільшенню липневого обсягу імпорту могла сприяти інформація про введення урядом спеціального мита на трубопровідні поставки ДТ — основний канал імпорту. Офіційно про це було оголошено 22 липня.

Нагадаємо. 17 липня Кабмін ввів спеціальне мито у відповідь на розширення російських економічних санкцій. Мито стосується імпорту російського дизельного палива (трубопровідним транспортом) та скрапленого газу. Відтак, спецмито на дизельне пальне, яке поставляється трубопровідним транспортом, становить 3,75% із 1 серпня 2019 року та 4% із 1 жовтня 2019 року.

Коментарi (0)