п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні розкрито схему розкрадання земель учасників АТО

Економіка

В Україні розкрито схему розкрадання земель учасників АТО

views25

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Шахраї використовують пільги захисників України для одержання земель, які належать до державної власності.

Про це повідомляють «Наші гроші».

Зазначено, що співробітниками правоохоронних органів наразі проводяться розслідування, пов’язанні зі створенням організацій, якими скуповувалися документи учасників АТО. Головна мета організацій – отримання земельних наділів. Учасниками злочинних схем виступили як чиновники, так і владні представники.

Засновниками такого протизаконного механізму, за версією слідства, можуть бути посадовці Держгеокадастру Київщини. Для початку підшуковували ділянки, які повинні були пройти процедуру приватизації. Потім знаходили ветеранів з відповідним статусом, що дозволяє претендувати на ділянку.

За надання копії паспорту, коду, посвідчення УБД, а також підтвердження згоди на те, що їхні інтереси представлятимуть певні нотаріально довірені особи, ветерани отримували від 500 до 1000 доларів.

Тільки для виведення ділянки з балансу державного підприємства «Пуща-Водиця» було знайдено 163 особи. Всі вони надіслали звернення для отримання у власність землі. Папери на розробку технічних документів відразу підписали. Однак пізніше судом здійснений арешт 163 ділянок. 

Коментарi (0)