четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні можуть дуже швидко розгорнути виробництво радіостанцій Harris

Технології

В Україні можуть дуже швидко розгорнути виробництво радіостанцій Harris

views107

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Україна тривалий час отримує засоби зв’язку L3Harris в межах американської військово-технічної допомоги і розпочала прямі закупівлі. А представник корпорації L3Harris в Україні – ТОВ «Radio Satcom Group» – може відкрити великовузлове складальне виробництво радіостанцій Harris лише за 7-9 місяців.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages з посиланням на генерального директора компанії «Radio Satcom Group» Сергія Чепеля.

Дорожню карту поетапного розгортання виробництва компанія вже має зараз вона перебуває на затвердженні в корпорації.

«Технічно ми можемо почати протягом 7-9 місяців, до року. Без капітальних інвестицій, в «мікро варіанті», це потребуватиме початкових інвестицій у 2-3 млн доларів. Але це все дуже приблизно», – розповідає Сергій Чепель.

Україна тривалий час отримує засоби зв’язку L3Harris в межах американської військово-технічної допомоги, та вже розпочала прямі закупівлі.

«Щодо рентабельності, її можна забезпечити, лише маючи план гарантованих продажів на 3-5 років. І обсяги цих продажів повинні обчислюватися десятками мільйонів доларів на рік. Втім, якщо починати без істотних вкладень, орієнтуючись на малі обсяги, то в «нуль» вийти можна. Однак це може бути тільки короткочасний етап, щоб відчути економіку і логістику, відпрацювати технології поставок тощо», – підсумував генеральний директор.

Нагадаємо. Лише протягом 2020 року у рамках допомоги ЗСУ мають отримати засобів захищеного зв’язку L3Harris на суму понад $45 млн, тоді як у 2021 році обсяги допомоги можуть сягнути рівня $70 млн загалом. З 2014 року США передали Україні по матеріально-технічній допомозі радіостанцій на суму у 300 млн доларів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі