вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні за тиждень заблокували понад 72 тис. атак на державні інформаційні ресурси

Наталя


Технології

В Україні за тиждень заблокували понад 72 тис. атак на державні інформаційні ресурси

views146

24.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів України та об'єктів критичної інфраструктури в період з 14 по 20 липень 2021 року зафіксував 1,233 млн підозрілих кіберінцидентів, що на 4% менше, ніж на попередньому тижні. 

Про це повідомив прес-центр Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

За інформацією, переважна більшість зафіксованих підозрілих інцидентів стосується спроб отримання прав користувача (43%), отримання прав адміністратора (17%), порушень корпоративної політики безпеки (20%). 

Повідомляється, що система захищеного доступу державних органів до мережі інтернет заблокувала 72,155 тис. різних видів атак, що на 3% менше, ніж було на попередньому тижні. З них 98% — мережеві атаки прикладного рівня, також зафіксовані та заблоковані 11 DDoS-атак. 

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA в цей період зареєструвала та опрацювала 1,68 тис. Кіберінцидентів, що на 19% більше, ніж на попередньому тижні. 

Зазначається, що переважна більшість оброблених інцидентів належить доменній зоні UACOM (близько 99%). Велика кількість інцидентів стосується поширення шкідливого програмного забезпечення (46%) та фішингу (53%). 

Коментарi (0)