неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні вироблятимуть боєприпаси для ведення ближнього бою ВОГ-17В (фото)

Андрій Вишнівський


Технології

В Україні вироблятимуть боєприпаси для ведення ближнього бою ВОГ-17В (фото)

views3014

02.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Вперше в історії України серійне виробництво боєприпасів для автоматичних і підствольних гранатометів розгорнуть на Шосткинському заводі «Імпульс».

Про це повідомив генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв, повідомляє пресслужба відомства.

«Постановка на серійне виробництво цього боєприпасу знаменує початок відновлення боєприпасної галузі України. Шосткинський завод «Імпульс» має всі необхідні можливості й компетенції для виробництва та доводить свою здатність забезпечити критичну потребу війська в боєприпасах. Ми прагнемо також досягти провідних позицій нашої держави на світових ринках ОВТ», – сказав він.

Зазначається, що наша держава завжди була залежна від постачання таких боєприпасів з інших країн. Тепер «Імпульс» як виробник і «СКБ «Вектор-В» як розробник об’єднуються. Цей крок забезпечить боєприпасами для підствольних й автоматичних гранатометів Збройні сили України.

«Сьогодні в Україні нарешті з’явилося власне виробництво боєприпасів для гранатометів, яке має замкнутий цикл. Для нашого спеціального конструкторського бюро це успіх, а для України – безперечна перемога та приклад ефективного державно-приватного партнерства», – зауважив очільник Спеціального конструкторського бюро Віталій Жуков.

Варто наголосити, що таким чином Україна поповнить список країн, які займаються виробництвом боєприпасів для ведення ближнього бою.

 

Коментарi (2)

Олександр (1 місяць тому)

Про що ви плетете, дані боєприпаси вже давно виробляють декілька заводів просто вони вам не дають відкатів

Олег Винник (1 місяць тому)

Ну і чому Шосткінськи комбінат, не то щоб десь в центральній чи Західній частині України? Сумська область ограничне з росією і цй завод може стати легкою здобиччю для їхніх ДРГ чи бойових безпілотників і знову будемо голим задом прикриватися чи жебрати по всьому світі.