четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні виготовили потужний мобільний кондиціонер для військових ЗСУ

Наталя


Новини , Технології , Озброєння та техніка , Українська армія

В Україні виготовили потужний мобільний кондиціонер для військових ЗСУ

views140

15.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Український виробник ТОВ «Термо Проджектс Україна» виготовив компактний кондиціонер «Борей Тент» для охолодження та обігріву тимчасових й мобільних укриттів, яку планують закупити Збройні Сили України.

Про це повідомив керівник проектного відділу ТОВ «Термо Проджектс Україна» Олексій Данков, передає «Арміяinform».

За інформацією, потужна кліматична система здатна створювати комфортні умови перебування особового складу військовослужбовців ЗСУ, зокрема у спальних наметах під час польових виходів та тренувань.

Повідомляється, що цей кондиціонер є максимально компактним, функціональним та зручним в експлуатації. В основі системи малогабаритний блок, змонтований на жорсткій сталевій рамі, завдяки чому, його зручно транспортувати. 

Крім того, є можливість швидко підготувати прилад до роботи, для цього потрібно лише під’єднатися до електромережі напругою 380V. Розробку українського виробника вирізняє український дизайн, висока якість складання та використання найсучасніших європейських деталей. Саме такі особливості забезпечують надійність експлуатації, швидке забезпечення та підтримання комфортної температури в будь-яких тимчасових та мобільних спорудах.

 

«Розробка представлена у двох варіантах — потужність кондиціювання відповідно становить 12 та 17 кВт, а потужність опалення — 12 кВт. Потужність вентиляторів — 4000 м3 на годину, водночас рівень шуму всього 65 dB. Усі кондиціонери комплектуються, зокрема, власними датчиками температури, повітропроводами як для подачі, так і розведення холодного чи гарячого повітря всередині намету, а також організації процесу рециркуляції. Керування комплексом просте й інтуїтивно зрозуміле, здійснюється за допомогою одного тумблера», — йдеться у повідомленні.

 

Також для зручності користування кліматичної системи, розробники передбачили можливість встановлення всередині намету панелі керування, а саме додаткового виносного датчика температури, для коригування роботи приладу всередині укриття або намету.

Коментарi (0)