субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні відкриють офіс «Кримської платформи»

Cіпратов Роман


Крим

В Україні відкриють офіс «Кримської платформи»

views165

12.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

На саміті «Кримської платформи», який відбудеться 23 серпня поточного року, лідерам іноземних держав буде представлений офіс, який щодня буде моніторити ситуацію в окупованому Криму.

Таку заяву зробив заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква, передає прес-служба Міністерства оборони України.

«За результатами саміту почне працювати повноцінний офіс «Кримської платформи», і в цей же день ті лідери іноземних держав, які приїдуть на саміт, зможуть оцінити його роботу. Офіс «Кримської платформи» в щоденному режимі 24/7 буде моніторити ситуацію в окупованому Криму з правами людини, з економікою, з екологією, з військовими питаннями. Кожного партнера, який приїде на цей саміт, будемо просити щодо того чи іншого формату залучення ‒ або це експертне залучення, або обмін інформацією, фінансова допомога», ‒ повідомив посадовець.

За його словами, Україна розраховує, що в кожному уряді або офісі голови держави буде призначено окрему посадову особу, яка буде займатися питаннями діяльності «Кримської платформи». Кілька держав вже пообіцяли призначити таких представників, підкреслив Жовква.

Як повідомлялося раніше, мешканці окупованого півострова Крим можуть отримати юридичну допомогу на підконтрольній Україні території.