неділя, 18 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні судитимуть учасника НЗФ «Автоканал Севастополя»

Наталя


Новини , Україна , Події , Право

В Україні судитимуть учасника НЗФ «Автоканал Севастополя»

views145

07.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України, що був учасником незаконної організації «Автоканал Севастополя», за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України). За даною статтею підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

 

 

 

Про це повідомила прокуратура АРК та м. Севастополя.

 

 

 

 

 

«Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, починаючи з лютого 2014 року, був активним учасником незаконної організації «Автоканал Севастополя», яка сприяла окупації Кримського півострову. Зокрема, учасники вказаної організації за допомогою власних каналів зв'язку координували роботу НЗФ «Самооборони Севастополя» задля патрулювання міста Севастополь, виявлення та затримання проукраїнськи налаштованих громадян, здійснення спостереження за штабом Військово-Морських Сил ЗСУ та іншими військовими частинами України в Севастополі»,  зазначили у прокуратурі АРК.

 

За даними, вказана особа безпосередньо брала участь у координуванні діяльності окупантівщо служили на базі незаконно створених блок-постів біля Севастополя та здійснювали перевірки документів, обшуки транспортних засобів, а також затримання громадян України.

 

Водночасобвинуваченийразом з іншими членами так званого «автоканалу», під час проведення незаконних виборів на території окупованого півострова здійснював спостереження та патрулювання на виборчих дільницях.

 

Повідомляється, що даний громадянин був нагороджений медалями: «За возвращение Крыма», ювілейною відзнакою ФСБ РФ «Ветераны спецслужб России защитникам Крыма и Севастополя», а також «В ознаменование пятой годовщины начала «Русской весны 23.02.14 - 23.02.19»». Такі медалі були вручені підозрюваному за так звані «вагомі внески» в організацію та сприяння діяльності незаконних блок-постів, збір медикаментів та харчових продуктів на тимчасово окупованих територіях автономії.

 

 

Наразі відомо, що обвинуваченого було виявлено 18 лютого 2021 року на КПВВ «Каланчак», під час перетину адміністративної межі з окупованим Кримом, тоді ж йому було повідомлено про підозру. Станом на сьогодні, бойовика тримають під вартою.

Коментарi (0)