вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні пройшли спеціальні випробування вертольота Мі-8МСБ-В (фото)

Cіпратов Роман


Новини , Технології

В Україні пройшли спеціальні випробування вертольота Мі-8МСБ-В (фото)

views1955

06.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, спільно з фахівцями ПАТ «Мотор Січ», проведено спеціальні випробування вертольота Мі-8МСБ-В.


Про це повідомляє прес-служба НДІ.

 

Як розповіли в Інституті випробувань, в процесі модернізації вертольота турбодвигуни замінено на більш потужні, українського виробництва. Також встановлені навігаційно-зв'язкова система, картографічно-планова система з модулем супутникового зв'язку, нова система управління зброєю, вітчизняні засоби захисту від ракет, спеціальне десантно-транспортне обладнання. Крім того, на вертольоті виконана адаптація світлотехнічного обладнання під застосування окулярів нічного бачення.


«Метою зазначених випробувань стало значне розширення експлуатаційного діапазону застосування даного типу ракет; підтвердження достатності запасів газодинамічної стійкості нових вертолітних двигунів при застосуванні некерованих авіаційних ракет типу С-13 в усьому експлуатаційному діапазоні застосування; забезпечення застосування за даним типом вертольота всієї номенклатури НАР типу С-13 (осколково-фугасної, проникаючої, об'ємно-детонуючого і т.д.), значні запаси яких є на арсеналах зберігання», йдеться у повідомленні.


Відзначається, що проведена модернізація забезпечує, у порівнянні з базовою версією вертольота Мі-8Т, значне зменшення споживання витрати палива в залежності від умов експлуатації, від 20% до 30% (і, відповідно, збільшення дальності польоту), підвищення на 30% експлуатаційного ресурсу силової установки та підвищення ефективності експлуатації вертольота.


Загальний результат виконаних робіт значне підвищення бойового потенціалу підрозділів армійської авіації ЗСУ, підсумували в НДІ.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарi (1)

udaloy183@ukr.net (6 місяців тому)

Это его еще с афгана приперли? А как же Российское оружие? А то все что применяет ДНР-ЛНР Российского произвдства,а что эта сторона стреляет аналогичным оружием стыдливо молчим!