неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

views1046

17.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українське підприємство ПрАТ «Рамзай» розпочало виробництво практичних авіаційних бомб, призначених для тренування пілотів Повітряних сил ЗСУ.

Про це повідомляє Армія.Inform.

«Відповідно до тактико-технічного завдання, наданого фахівцями ЦНДІ ОВТ ЗСУ, ми розробили конструкторську документацію, спроєктували та швидко опанували процес виробництва практичних авіаційних бомб», ‒ розповів інформагентству Василь Загайнов, заступник технічного директора ПрАТ «Рамзай» і керівник проєкту з розробки практичних бомб малого калібру.

Загайнов повідомив, що підприємство вже освоїло виробництво тренувального аналога осколково-фугасної бомби. За його словами, практична бомба підвішується на штатні тримачі під будь-який літальний апарат Повітряних сил та легко програмується у системі обчислення балістичних характеристик. При цьому в момент застосування різниці між бойової авіабомбою та її тренувальним аналогом пілот не відчуває, оскільки їхні принципи застосування ідентичні.

Відзначається, що виробництво таких бомб в Україні обходиться в декілька разів дешевше, ніж закупівля іноземних аналогів.

Також повідомляється, що за результатами державних випробувань буде прийнято рішення щодо прийняття практичної авіабомби на озброєння Повітряних сил ЗСУ. Представники підприємства сподіваються, що випробування будуть проведені вже цього року.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі