середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні оператори ПТРК «Джавелін» здійснили пуски бойових ракет (фото, відео)

Андрій Кущенко


Українська армія

В Україні оператори ПТРК «Джавелін» здійснили пуски бойових ракет (фото, відео)

views977

23.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Всі заходи відбувалися на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного.

Про це повідомляє АрміяInform. 

Курси операторів «Джавелін» відбулися на базі 184-го Навчального центру Національної академії. Зазначено, що випуск фахівців даних систем, які представляють Школу протитанкової артилерії навчального артилерійського полку є вже не перший.

Микола Ханас, начальник відділення організації навчального процесу, наголосив, що навчальні курси пройшли досить швидко. На початку було розкрито принцип дії, будова та призначення самого комплексу. Наступним кроком стало виконання пуску на тренажері, а в самому кінці запуски зі справжніх «Джавелінів». 

«У підготовці українських військовослужбовців брали участь наші американські колеги з «Багатонаціональної групи з підготовки — Україна». Вони й були в ролі консультантів під час практичних тренувально-бойових пусків FGM-148 Javelin. Ціль було встановлена на відстані 1900 метрів. При максимальній дальності ураження цього комплексу 2500 метрів. І курсанти нашої Школи показали максимальний результат. Ціль була уражена з першого пострілу! Тим самим ми вкотре довели гасло нашого полку:  «Кожен постріл – точно в ціль!», – повідомив в.о. начальника Школи протитанкової артилерії капітан Олександр Кононець.

На сьогодні Школою протитанкової артилерії випущено близько сотні операторів ПТРК «Джавелін».