вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В італійському шкільному підручнику з географії Україну назвали регіоном РФ (фото)

Константинова Ольга


За кордоном , Суспільство , Події

В італійському шкільному підручнику з географії Україну назвали регіоном РФ (фото)

views1670

08.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

В італійському підручнику з географії «Namaskar.Benvenuti nel mondo della geografia» авторства Альберто Фре для учнів середньої школи читачи виявили спотворену інформацію щодо України та замовчування фактів російської агресії проти нашої держави. У підручнику не тільки Україна стала регіоном Росії, але й Білорусь, Молдова та країни Прибалтики.

По це повідомили в Посольстві України в Італії, передає Інформаційний спротив.

«У своєму офіційному зверненні до Міністерства освіти Італії, Асоціації італійських видавців та  безпосередньо видавництва вищезгаданого підручника Посольство переконливо закликає виправити зазначену статтю, у свою чергу, пропонуючи, відкритість до співпраці у контексті надання авторам навчальних посібників правдивої інформації щодо подій в Україні», — повідомили дипломати.

Українські дипломати звернулись до українців в Італії повідомляти про факти фальсифікації української історії та викривленої інформації щодо політичної ситуації в Україні.

«Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми не тільки зупинимо масові дезінформаційні атаки та виправимо штучно нав’язані стереотипи щодо нашої держави, а й забезпечимо всебічне надання учням італійських шкіл неупередженої інформації про Україну», — говориться в повідомленні.

 

Коментарi (2)

Саня (2 місяці тому)

За таку описку штраф авторам - лопатою по морді

rybachka_sonya (2 місяці тому)

Егеж. І Італія сама досі регіон Австрійської імперії. Гарібальді підтвердить.