п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Росії «Свідків Єгови» арештовують за публічне читання Біблії

За кордоном , Новини , Суспільство , Події

В Росії «Свідків Єгови» арештовують за публічне читання Біблії

views153

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Стосовно жителя далекосхідного російського міста Хабаровська Євгенія Аксьонова порушили кримінальну справу за статтею 282 Карного кодексу РФ. Причиною звинувачення стало публічне читання Біблії.

6 серпня в його квартирі було проведено обшук, повідомляється на сайті «Свідки Єгови в Росії». Публічне читання Біблії відбулося у квітні минулого року в конференцзалі готельного комплексу. Переклад Біблії, який використовується Свідками Єгови, визнано екстремістським.

У листопаді 2018 року Індустріальний суд Хабаровська заарештував трьох послідовників релігійної організації «Свідки Єгови»: Станіслава Кіма, Віталія Жука і Миколи Полеводова. Їх звинуватили в організації діяльності екстремістської групи.

На початку серпня в чотирьох будинках підозрюваних послідовників «Свідків Єгови» провели обшуки і заарештували Віталія Москаленка, звинуваченого в участі в діяльності екстремістської групи.

Нагадаемо. «Свідки Єгови» є однією з найдавніших та найвідоміших міжнародних християнських релігійних організацій, яка виникла наприкінці ХІХ століття. Вважаючи головним джерелом пізнання Бога не церковні догмати, а виключно Біблію, вони не визнають ікон, днів народжень, святкування Великодня та догмат про Триєдність Бога. Ставлення до організації у світі неоднозначне. Якщо у Сполучених Штатах діяльність «свідків» є абсолютно легальною і навіть не обкладається податком, то в Росії їхня діяльність сильно обмежена чи взагалі заборонена та переслідується законом.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі