субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Орловській області монастир РПЦ організовує мілітаризацію дітей, ховаючись за назвою «спортивний» клуб (фото)

Олександр Слов'янець


За кордоном , Російська агресія , Суспільство

В Орловській області монастир РПЦ організовує мілітаризацію дітей, ховаючись за назвою «спортивний» клуб (фото)

views164

17.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

РПЦ на чолі з Гундяєвим, більш відомим, як патріарх Кирил, не тільки підтримує агресивну війну Росії проти України, а й займається відвертою мілітаризацією дітей та підлітків.

Нещодавно у місті Мценськ, Орловської області, місцевий монастир РПЦ організував оборонно-спортивний клуб «Інок» для дітей. Спочатку там відкрилася секція боротьби самбо, але потім почалася реальна мілітаризація дітей, які ходили до спортивної секції.

До дітей, які начебто перебувають під крилом РПЦ, почали приходити представники силових структур. Наприклад приходили спецпризначенці з підрозділу «Ягуар», федеральної служби виконання покарань. Для дітей проводилися майстер-класи. Потім дітей водили на екскурсію до місцевої поліції.

А потім, взагалі дітей почали навчати тактиці ведення бойових дій у малих групах.

Звичайно, що на шевронах організаторів мілітаристського шабашу можна помітити шеврони з символом російської агресії «Z».

Така тенденція по мілітаризації дітей зараз спостерігається по всій Росії. Нещодавно видання «Патріот Донбасу» писало про те, як у тимчасово окупованому Криму вже практикують мілітаризацію молодших школярів. Але там це робиться під керівництвом відділів освіти та у школах. У Мценську за всією цією історією стоїть православна церква, яка б мала  займатися духовним вихованням. Наразі у цій організації, яка називається спортивно-патріотичним клубом «Інок» займається 30 дітей, але судячи з усього турбо «Z» патріоти, планують ще долучати дітей та підлітків до себе.

Нагадаємо, що у Росії мобілізацію маскують під набір до підрозділів «Б.А.Р.С.», а знищений російський Т-62 зразка 2022 року виявився модернізованим лише в уяві пропагандистів.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі