четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В ОРДЛО медики звільняються, не забираючи свої трудові книжки

Андрій Вишнівський


Події

В ОРДЛО медики звільняються, не забираючи свої трудові книжки

views861

20.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Коронавірусна інфекція на окупованій частині Донбасу продовжує поширюватися, а офіційна статистика бойовиків не показує реальної ситуації.

Про це повідомила глава «Східної правозахисної групи» Віра Ястребова, передає ІА «Вчасно».

Зазначено, діагноз «двостороння пневмонія» ставлять більшості громадянам з COVID-19. А загалом ситуація неконтрольована, вакцина для звичайних людей недоступна, а ціни на антисептики з масками завищені.

За словами Ястребової, ревакцинація, яку оголосили на окупованих територіях, насправді неможлива. Причина полягає в тому, що через відсутність вакцини велика кількість людей не зробили навіть перше щеплення.

Мізерні зарплати медичних працівників, ситуація з коронавірусом, жахливі умови праці призводять до масового звільнення працівників. Вони навіть не забирають своїх документів.

«Особлива ситуація склалася з медичним персоналом в ОРДЛО. Зарплата медсестри на окупованому Донбасі становить 4000−5000 рублів (1478−1847 грн). Медичні працівники тікають з ОРДЛО, не забираючи трудову книжку, вони роблять копію як дублікат, і залишають трудову в установі, тому що якщо звільнятися офіційно, тебе просто не відпустять», – зауважила Віра Ястребова.

Коментарi (0)