вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В ОРДЛО доставили понад 63 тонни гуманітарного вантажу

Cіпратов Роман


Суспільство

В ОРДЛО доставили понад 63 тонни гуманітарного вантажу

views265

07.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

6 жовтня на тимчасово непідконтрольні Уряду території Донецької та Луганської областей доставлено гуманітарний вантаж загальною вагою 63,96 тонн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У відомстві зазначили, що гуманітарна допомога мешканцям ОРДЛО передана державами-членами Женевських Конвенцій, які роблять внески в глобальний бюджет Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

«Ми хотіли б подякувати за тривалу співпрацю між Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (МКЧХ) та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Відповідно до пункту 1 наказу Міністерства N51 від 17 липня 2020 року, МКЧХ інформує стосовно намірів переміщення гуманітарного вантажу на території Донецької та Луганської областей, які непідконтрольні українській владі», йдеться у листі МКЧХ до Мінреінтеграції.

Як повідомляється, чотири вантажівки з гуманітарною допомогою пройшли в ОРДЛО через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Новотроїцьке».

Нагадаємо, наприкінці жовтня вимушеним переселенцям та мешканцям тимчасово окупованих територій України буде доступна віддалена ідентифікація для отримання пенсій та соціальних виплат.

 

Коментарi (0)