середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В ОП тиждень модерують петицію щодо Федини та Звіробій

Політика

В ОП тиждень модерують петицію щодо Федини та Звіробій

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Волонтер Мирослав Гай заявив, що в Офісі президента блокують реєстрацію петиції з вимогою відкликати заяву проти народної депутатки Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій.

Про це повідомив волонтер та автор петиції Мирослав Гай на своїй сторінці у Фейсбук.  

Він написав, що подав петицію на сайт президента тричі, однак її досі немає.

«Друзі, хочу довести до Вас чергову ганебну ситуацію з офісом президента. Я не хотів про це писати, але змушений. З минулої суботи я подав тричі одну і ту саму петицію на сайт президента. Вимога до президента України Зеленського відкликати його особисту заяву на Софію Федину та Марусю Звіробій у правоохоронні органи і припинити переслідування патріотів», – написав Гай.

Волонтер нагадав, що термін розгляду технічною підтримкою петиції – 2 дні. Однак минув вже тиждень, а ця петиція так і не була оприлюднена.

«Я вважаю ганебним, що президент і його офіс так бояться теми переслідування двох українських сміливих дівчат і блокує петицію на сайті. Ця справа могла б кинути тінь на репутацію Зеленського, якби така репутація була», – зазначив він.

І додав текст самої петиції:

«Президенту України Володимиру Зеленському. Продовження кримінального провадження проти Софії Федини та Марусі Звіробій завдає шкоди міжнародному іміджу України і не з кращої сторони виставляє Вас як Президента і громадянина, який вважає себе потерпілим від критичних заяв народного депутата і волонтера. Замість боротьби з реальними злочинцями Державне бюро розслідувань виконує невластиві йому функції апарату репресій та переслідування опозиції. Закликаємо Вас відкликати Вашу заяву як потерпілого і публічно визнати помилковість кримінального переслідування Софії Федини та Марусі Звіробій. Українських жінок не треба боятися – їх треба любити!», – йдеться у петиції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі