субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В ООН вимагають припинити катування у донецькому концтаборі «Ізоляція»

Константинова Ольга


За кордоном , Політика

В ООН вимагають припинити катування у донецькому концтаборі «Ізоляція»

views434

10.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Катування та знущання над бранцями у концтаборі «Ізоляція», який проросійські бойовики облаштували на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у тимчасово окупованому Донецьку «тривають щодня і систематично».

Про це заявила заступниця верховного комісара ООН з прав людини Нада Аль-Нашіф під час доповіді про ситуацію в Україні, передає “Ліга.Новости".

Вона розповіла, що в ООН «серйозно стурбовані кричущими порушеннями з тортурами і жорстоким поводженням» в місці, яке Нада Аль-Нашіф назвала «об'єктом Ізоляція», і інших «місцях утримання під вартою» на непідконтрольній уряду території Донбасу.

«Ці порушення потрібно припинити», – заявила Аль-Нашіф.

Заступниця верховного комісара ООН сказала, що працівникам УВКПЛ і інших незалежних міжнародних спостерігачів «пріоритетно повинен бути наданий конфіденційний і безперешкодний доступ» в такі місця і до заручників/полонених.

Також вона повідомила, що, за оцінкою УВКПЛ, з 2014 року в Україні близько 4000 «затриманих у зв'язку з конфліктом піддані тортурам або жорстокому поводженню як на території, контрольованій урядом, так і на території, контрольованій збройними групами». В її доповіді причетність РФ до подій відзначається тільки в розділі про Крим, але не про ОРДЛО.

 

Коментарi (0)