вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В окупованому Мелітополі російські солдати грабують заводи

Наталя


Російська агресія , Події

В окупованому Мелітополі російські солдати грабують заводи

views206

15.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

У тимчасово окупованому Мелітополі російські солдати грабують підприємства. Вони вже дісталися до заводу "Гідромаш" та Мелітопольського заводу автотракторних запчастин.

Про це повідомив міський голова Іван Федоров.

"Позавчора вони добрались до єдиного державного підприємства, яке знаходиться на території Мелітополя, - це "Гідромаш". На жаль, завод вже упродовж довгих років не працював, але вдалось зберегти всю матеріально-технічну базу на заводі - всі верстати, всі преси, аби можна було відновити роботу виробництва, але окупанти почали розграбовувати його і вивозити все", - повідомив він.

За його словами, приблизно така ж ситуація і на заводі автотракторних запчастин. Підприємство з перших днів взяли під контроль солдати РФ.

"Звідти вивезли меблі, але цей завод був знаковий тим, що працював на оборонну промисловість України. Тож вони намагаються зробити так, щоб цей завод обслуговував оборонний комплекс РФ", - сказав мер.

Федоров наголосив також, що з початку березня в Мелітополі росіяни масово викрадають людей. Після 16:00 у Мелітополі майже немає людей на вулицях.