п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В окупованому Криму російські силовики увірвались до храму ПЦУ

Крим

В окупованому Криму російські силовики увірвались до храму ПЦУ

views327

09.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Криму в селі Балки Білогірського району представники «силових структур» окупантів увірвалися до приміщенні чоловічого монастиря Святого Димитрія Солунського Православної Церкви України під час Богослужіння. За інформацією «Голосу Криму», ці незаконні дії здійснили слідчі «Центру протидії екстремізму» м. Сімферополя, керівником яких є майор Горєванов Володимир Вікторович.

Силовики змусили настоятеля монастиря архімандрита ДАМІАНА зупинити ранкове Богослужіння, пояснюючи свої дії «силовики» тим, що нібито  настоятель храму здійснює незаконні дії, звершуючи молитву в приміщенні у не відповідності до російського законодавства. Діють вони за рішенням «Міністерства юстиції Республіки Крим».

«Службу заборонили проводити, всіх заставили вийти на подвір'я монастиря і почали складати протоколи» , – повідомив митрополит Климент Сімферопольський  та Кримський ПЦУ.

Зазначається, що чоловічий монастир Святого Димитрія Солунського Православної Церкви України Криму є одним із семи парафіяльних структур Православної Церкви України Криму, що залишилися та надалі здійснюють молебні в окупованому Криму.