середа, 30 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В окупованому Криму «Артек» перетворюють в табір суворого режиму

Мартирос Григорян


Новини окупації

В окупованому Криму «Артек» перетворюють в табір суворого режиму

views862

28.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 2014 року підконтрольне Кремлю керівництво міжнародного дитячого центру «Артек» обіцяє зробити табір сучасним та інноваційним майданчиком для освіти, розвитку і відпочинку дітей. Але основний об'єкт програми дитячий табір «Сонячний», який повинен був стати втіленням задуманого, залишається недобудом. Інші результати теж лише на папері.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу» з посиланням на Інформаційний спротив.

«Табір суворого режиму на місці самозахопленого Артеком гурзуфського міського пляжу. При спробі «зайти з моря» атаковані Росгвардією!», пише у своєму Твіттері RoksolanaКримUA.

Раніше, як повідомляло hromadske.ua, під приводом будівництва нового табору «Сонячний» у складі Артеку у селища Гурзуф розпорядженням окупаційного уряду півострова забрали 40 гектарів території та передали табору.

«Новонадбану територію «Артек» поспішили закрити від небажаних поглядів. Стару невисоку бутовану стіну знесли, замість неї звели триметрову цегляну, яка тягнеться на 13 кілометрів та закриває вид на море», йдеться в повідомленні.

З 2014 року російська влада обіцяє зробити з «Артеку» «сучасний інноваційний центр з розвитку дітей». А в реальності все з точністю до навпаки: перетворюють в табір суворого режиму.

Контекст

Дитячий центр «Артек» працює в Криму майже сторіччя. До 2014 року він мав статус міжнародного і регулярно приймав дітей з десятків країн світу. Через російську анексію півострова «Артек» опинився в санкційній зоні, що істотно вплинуло на його міжнародну затребуваність.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі