п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В окупованому Донецьку шукають квартири з яких виїхали власники

Суспільство , Новини окупації , Події

В окупованому Донецьку шукають квартири з яких виїхали власники

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Донецьку представники окупаційної «адміністрації» міста ходять по багатоповерховим будівлям нібито з метою перевірки прописки. Що говорять з цього приводу переселенці?

Про це повідомляє телеграм-канал «Донбасский кейс».

Зазначається, що такі перевірки вже відбулися у Будьоновському районі Донецька. 

Насправді автор або автори каналу вважають, що причина інша – пошук житла, яке було залишено людьми.  

Цитата, мовою оригіналу:

«Очевидно, что цель обхода – выявить оставленные хозяевами квартиры. Люди могут быть где угодно: на заработках в России, в статусе «переселенцев» на Украине и так далее».  

Інформацію по квартирам шукають так звані інспектори по роботі з населенням.

Ми поцікавилися у людей, які вже давно поїхали з окупованого Донецька і дійсно мають статус тимчасово переміщених осіб, чи відомо їм про такі факти.

Світлана

«Такі чутки вже пішли по місту і серед людей, які виїхали з Донецька. У мене там залишилися родичі, а квартира не у тому районі, де відбуваються перевірки. Вони з цього приводу поки нічого не знають точно. Але я не здивуюсь, якщо моє житло можуть забрати у якийсь там житловий фонд, який там нібито формується. Звичайно, все це можуть зробити під якимось там «соусом» допомоги інвалідам або якимось там сиротам. Це вони (окупаційна влада, – ред.) люблять… прикриватися захистом малозабезпечених. Або усіх переселенців назначать зрадниками і заберуть житло. Кому вони потім віддадуть житло – це велике питання».

Роман

«Я навіть не здивуюся, якщо так станеться і вони зафіксують усі квартири, де ніхто не живе. А потім, як вони кажуть, для розвитку «молодої республіки» просто заберуть. Якщо  Пушилін живе зараз у домі який віджали у багатого бізнесмена, то що казати про звичайних людей, які не можуть свої квартири ніяким чином захистити. Там і не такі права людини порушують, а тут просто житло».

Дійсно, Деніс Пушилін, який призначений російськими кураторами головою окупаційної влади у фейковій «республіці» живе зараз у домі, який належить бізнесмену Сергію Хановичу. Про це пан Сергій розповідав телеканалу ДОМ. Будинок, площею 1,5 м2 просто захопили. Спочатку це були якісь нібито слідчі дії, потім будинок опечатали, а згодом туди просто в’їхав Пушилін.