четвер, 24 червня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В окупованому Алчевську працівники меткомбінату загрожують окупантам «зміною влади»

Cіпратов Роман


Новини окупації

В окупованому Алчевську працівники меткомбінату загрожують окупантам «зміною влади»

views1225

28.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Працівники Алчевського металургійного комбінату висунули ультиматум ватажку терористичного угрупування «ЛНР» Пасічнику та пригрозили «зміною влади» у разі невиплати зарплат.


Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на російські ЗМІ.

 

За інформацією видання, робочі АМК звинуватили Леоніда Пасічника у тому, що так звана «влада ЛНР» ніяк не контролювала діяльність власника підприємства, ЗАТ «Внешторгсервіс», і не протидіяла «розграбуванню робітників та знищенню великого промислового об'єкта».


Відзначається, що металурги вимагають вжити негайних заходів для «покарання всіх винних у злочинах» та забезпечити виплату всіх зароблених грошей.


«В іншому випадку трудовий колектив Алчевського металургійного комбінату має намір поставити питання про зміну «політичного керівництва ЛНР» та звернутися до всіх робочих «республіки» із закликом про загальний страйк та формування свого робочого уряду», йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, на Алчевському меткомбінаті вже більше місяця триває страйк. За даними ЗМІ, що підтримують окупантів, зарплата на підприємстві не виплачується близько чотирьох місяців.

Коментарi (2)

Володимир (3 тижні тому)

За что боролись - на то и напоролисью

пророк (3 тижні тому)

зачем им зарплата??? пару лозунгов и во имя руского мира всеобщий пост на пять лет. нам солнца не надо--нам путин светит!!! нам хлеба ненадо нам лозунг давай!!