вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В окупаційній армії зростає кількість тих, хто відмовляється воювати ‒ СБУ (ВІДЕО)

Cіпратов Роман


Російська агресія

В окупаційній армії зростає кількість тих, хто відмовляється воювати ‒ СБУ (ВІДЕО)

views269

12.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Солдати окупаційної армії РФ бояться йти в зіткнення з українськими захисниками, тому бунти у ворожій армії набувають масового характеру.

Про це свідчать нові телефонні розмови окупантів, перехоплені Службою безпеки України.

За інформацією спецслужби, для припинення бунтів в армії Москва відправляє в Україну «досвідчених карателів». Як, наприклад, генерала Мурадова, відомого своєю жорстокістю після командування об'єднаним угрупованням сил Росії у Сирії. Він влаштовує показові суди, але це навіть не змінює ситуацію.

«Ну, Мурадов, типа, приехал, показательный суд устроил. Потому что никто не хотел ехать вперед дальше... Ну, ротные не хотели везти своих пацанов на смерть. И сами парни были не готовы. Он вчера ротных разъе*ал, показательно там... раздел, они все из карманов повыкладывали, связал им руки... в ПАЗики загрузил и увезли», – розповідає батькові окупант.

Але, незважаючи на такі показові виступи, «відказників» все одно згодом повертають додому. Адже Росія не може офіційно визнати, що її солдати масово відмовляються воювати. От і називає їхню втечу «відпустками», зазначили у спецслужбі.