понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Офісі президента відповіли, чи потрібен буде телемарафон новин після перемоги

Світлана Макарова


Суспільство , Технології

В Офісі президента відповіли, чи потрібен буде телемарафон новин після перемоги

views259

27.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Після перемоги України потреба у телемарафоні єдиних новин зникне, адже медіаринок буде змінюватися. Однак в Офісі президента впевнені, що це нормальне явище під час війни.

Таку думку радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк висловив під час організованої медіацентром "Україна" та Unit.city “Редколегії 2.0”, пише Укрінформ.

"Марафон під час війни - це нормально. Це ненормально буде після війни, тому що держава в повному обсязі буде готова відповідати на багато різких питань щодо економіки, соціальної політики, щодо того, хто і як себе вів під час війни... Для того треба буде не боятися виходити в ефір і не боятися в прямому ефірі відповідати на це", – сказав Подоляк.

За його словами, "стерильні" ефіри мають піти у минуле, адже журналісти не повинні завчасно узгоджувати питання, давати свої матеріали на погодження.

На його думку, український політичний клас готовий працювати зі ЗМІ. 

"І так було завжди, так буде і далі. Але будуть і проблеми з комунікаціями, будуть спроби контролювати журналістів. Хоча я не розумію, як можна контролювати журналістів", – зауважив Подоляк.

Він висловив переконання, що комунікація влади з народом через медіа обов'язково має відбуватися. Влада має давати фахові коментарі, але для цього необхідно чітко розуміти, про що говорити. Ті, хто спілкуються із народом за допомогою журналістів, мають щодня удосконалювати себе, свої знання та чітко висловлювати свою позицію, не боятись гострих питань та критики, констатував радник керівника ОП.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі