субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Офісі президента розповіли, коли видаватимуть квартири переселенцям

Андрій Кущенко


Суспільство , Переселенці

В Офісі президента розповіли, коли видаватимуть квартири переселенцям

views118

12.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

В Офісі президента шукають можливість розпочати будівництво житла для внутрішьнопереміщених осіб. Перші квартири, ймовірно, з’являться вже через три-чотири місяці.

Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирил Тимошенко в інтерв'ю для Forbes.

"Ми побудуємо не якісь модульні тимчасові споруди, а нормальні домівки в 10 регіонах. Ми вибрали проєкти, які можна втілити за три місяці. Це будуть саме квартири - в більшості двокімнатні, але й однокімнатні і трикімнатні", - заявив Тимошенко.

Після того, як домівки переселенців відновлять - вони матимуть змогу повернутися додому, де вони жили ще до початку війни, а нові квартири віддадуть військовим й іншим людям, які стояли в чергах.

Як відзначив Тимошенко, загалом побудують декілька десятків тисяч квартир.

"У найближчий місяць держава почне їх викупати (квартири комплексів, які не були введені -ред.) і надавати переселенцям. Усі ці квартири мають бути одразу з ремонтами, з меблями, з побутовою технікою", - сказав Тимошенко.

В першу чергу квартири отримають ті, хто не має місця для життя й проживає в спортивних залах, школах. Очільники областей складають списки переселенців

Зрозуміємо до кінця тижня (скільки коштуватиме програма -ред.). Наша мета - через тиждень-два виходити на фундаментні роботи, не втрачаючи час, поки йдуть розрахунки.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі