неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Офісі Генпрокурора повідомили про підозру експрезиденту у вчиненні державної зради

Політика

В Офісі Генпрокурора повідомили про підозру експрезиденту у вчиненні державної зради

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру експрезиденту України у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). Такі ж підозри повідомлені і двом колишнім Міністрам оборони України.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Генерального прокурора.

Зазначається, що вони перед початком російсько-української війни здійснювали цілеспрямоване зниження обороноздатності України

«За даними слідства, колишній Президент за співучасті з двома колишніми Міністрами оборони України упродовж 2012-2014 років здійснювали цілеспрямоване зниження обороноздатності України за допомогою так званого реформування Збройних Сил України, яке полягало у скороченні чисельності, розформуванні окремих військових частин та підрозділів, зміни їх місця дислокації тощо», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що такі дії «призвели до анексії півострова».

«Такі дії вчинялися зокрема на території Автономної Республіки Крим, що в подальшому призвело до анексії півострова», – йдеться в повідомленні.

І додається, що завдяки таким діям «високопосадовці надали іноземній державі – Російській Федерації та її представникам, допомогу у проведенні підривної діяльності проти України».

Вказується, що досудовим розслідуванням займалися слідчі Головного слідчого управління ДБР.

«У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна», – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі