п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В одному із міст Чехії відремонтували 15 квартир для розміщення українських біженців

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

В одному із міст Чехії відремонтували 15 квартир для розміщення українських біженців

views150

14.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

У місті Пржеров в Оломоуцькому краї Чехії для розміщення біженців з України відремонтували 15 міських квартир. Ці приміщення раніше були непридатними для проживання, їхній ремонт обійшовся у приблизно 15 мільйонів чеських крон.

Про це з посиланням на місцеві ЗМІ пише uamedia.eu.

Розподілом квартир займатиметься Оломоуцький край, квартири повинні використовуватися з цією метою протягом п’яти років. Після завершення цього терміну, якщо вони перестануть використовуватися біженцями за призначенням, квартири будуть запропоновані жителям міста.

Йдеться про квартири різної площі. Їхня реконструкція включала прибирання зайвих предметів, заміну електроінсталяції, ремонт підлоги, столярні та малярні роботи, реконструкцію ванних кімнат, заміну газових обігрівачів та реконструкцію розподільних систем. Мерія змогла оновити квартири завдяки дотації Міністерства регіонального розвитку.

Зараз у Пржерові проживає 1121 українець із тимчасовим захистом. Місто виділило готель «Зимній стадіон» на чотири десятки місць для екстреного розміщення тих, кому не вдалося знайти житло. Готель досі заповнений.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі