вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Одесі посилено протидиверсійні заходи

Андрій Кущенко


Суспільство

В Одесі посилено протидиверсійні заходи

views90

30.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Одеська обласна військова адміністрація посилює необхідні заходи щодо забезпечення безпеки громадян та унеможливлення диверсій і провокацій з боку російських загарбників на території області.

Так, розпорядженням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка в Одесі вводиться тривала комендантська година з 22:00 1 травня до 05:00 3 травня 2022 року. У зазначений час заборонено перебування людей на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень. На території Одеської області діє звичайний режим комендантської години.

Крім того, в Одеському регіоні за участю підрозділів ЗС України, Державної прикордонної служби, СБУ, Національної поліції проводять контрдиверсійні заходи.

Згідно з повідомленням представників ОВА, вказані заходи проводять «з метою захисту цивільних осіб, військових та цивільних об’єктів від нападу, а також для виявлення та знешкодження диверсійних груп РФ та відпрацювання інших завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану».

Жителів Одеси та області закликають бути згуртованими, пильними та готовими до виникнення всіх можливих нештатних ситуацій. А також максимально сприяти захисникам України в цей складний для держави та кожного з нас час.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі