середа, 25 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Одесі з'явиться унікальна паркова зона для ветеранів (ФОТО)

Наталя


Російська агресія , Суспільство , Події

В Одесі з'явиться унікальна паркова зона для ветеранів (ФОТО)

views170

30.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Одесі на базі центру медичної реабілітації та санаторного лікування проводять відновлювальні роботи з благоустрою паркової зони для учасників та ветеранів російсько-української війни.

Про це повідомив керівник ЦМР та СЛ «Одеський» Ілля Лубашев, передає АрміяInform.

Згідно з інформацією, унікальна паркова зона має стати одним з додаткових елементів рекреаційних спроможностей центру та надати пацієнтам затишок, спокій та естетичну насолоду в середмісті Одеси.

Наразі тут висадили понад дві сотні дерев гібіскусу, який перетворять на алеї аркової форми, а також сосни різних видів, ялівець та інші рослини. З часом тут додатково будуть розміщені спортивні майданчики та тенісний корт.

Крім того, працівники Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону долучились до програми озеленення паркової зони. Проявивши власну ініціативу, власним коштом закупили сосни та висадили їх на території центру.

«Разом з колегами ми почали сприймати процес відродження санаторію, де проходять реабілітацію учасники бойових дій, як щось особисте, тож вирішили долучитися до справи покращення його території. Ми хочемо, щоб це було місце, де б військові відчували себе максимально комфортно й затишно. Тому у свій вихідний день прийшли разом із сім’ями й посадили дерева. При цьому наш колектив і надалі захищатиме цю територію від різноманітних ділків, які захочуть перетворити наші дерева на багатоповерхівки», зазначив очільник відомства Валерій Кривонос.