понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Одесі помер ветеран АТО, який пережив снайперське поранення на Донбасі

Новини , Суспільство , Події

В Одесі помер ветеран АТО, який пережив снайперське поранення на Донбасі

views1246

12.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

10 квітня в Одеському військовому госпіталі помер ветеран АТО старший солдат із 28-ї бригади ЗСУ Артем «Ізя» Черняк, який брав участь у боях за Мар’їнку та пережив снайперське поранення.

Про смерть ветерана повідомили його друзі у Facebook.

«Всесвіт сьогодні просто жахливий... Наш Ізя помер. Його серце... Я не можу усвідомити і прийняти. Чолов'яга, який любив це життя, свою дружину, доньку й Україну до останньої краплі свого життя. Справжній воїн, хоробрий, сміливий. Наш Герой пішов. Ізя... Завжди усміхнений, підбадьорюючий нас, вірний собі і своїй країні! Ти був прекрасним другом, кращим із кращих. Ми завжди тебе пам'ятатимемо. Спи спокійно, дорогий друже», – написала у Facebook-спільноті «Остання шана»знайома військового.

Ще у 2019 році про важкий стан ветерана АТО Артема Черняка повідомляв волонтер БФ «Мир і Ко» Мирослав Гай. Після поранення снайпером в районі Мар’янки у Ізі з’явилися болі у серці. Лікарі діагностували ішемічну хворобу серця, яку можна подолати стентуванням. На лікування ветерана гроші збирали друзі й волонтери.Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі