вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В ОБСЄ повідомили про стягування окупантами важкої техніки на Донбасі

Cіпратов Роман


ООС

В ОБСЄ повідомили про стягування окупантами важкої техніки на Донбасі

views647

29.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

В порушення ліній відведення терористи стягнули танки, «Гради», гаубиці та зенітно-ракетні комплекси у непідконтрольні Уряду райони Донбасу, в тому числі в житлові квартали.

Про це йдеться у щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Як повідомляє Місія, незаконні збройні формування розміщують військову техніку як на полігонах, так і в житлових районах тимчасово окупованій території України.

«Спостерігачі бачили 20 гаубиць, 8 танків і 6 реактивних систем залпового вогню, розміщених в порушення ліній відведення в непідконтрольних уряду районах Донецької області, в тому числі на 2 полігонах і в 3 житлових кварталах», йдеться у звіті.

Також повідомляється, що в порушення ліній відведення бойовики розмістили військову техніку в Бойківському, Макіївці, Донецьку, Терновому, Новоазовську.

Крім того, за лініями відводу, але поза межами виділених місць зберігання озброєння, патрульні Місії зафіксували 6 танків, 2 зенітних ракетних комплекси та 1 міномет (все на аеродромі та в житловому секторі).

На окупованій території Донеччини спостерігачі бачили 18 бойових броньованих машин, у тому числі 16 на полігоні, у зоні, де відповідно до пункту 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року розміщення важкого озброєння та військової техніки заборонено, підкреслили у СММ.

 

Коментарi (0)