понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Макіївці через черговий землетрус злетіло перекриття у будинку

Новини , Новини окупації

В Макіївці через черговий землетрус злетіло перекриття у будинку

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Окупована Макіївка Донецької області знову відчула на собі підземні поштовхи «невідомого походження».

У селищі Об’єднаний через триваючі землетруси серйозно пошкоджено один з житлових будинків. Про це повідомляють очевидці в соціальних мережах.

Через підземний поштовх звалилося перекриття в одному з будинків. Жителі Макіївки пишуть, що на місце виїхало МНС.

Крім того, люди говорять про те, що поштовхи продовжуються і вони бояться, що будуть пошкоджені й інші будинки. При цьому відмічається, що черговий поштовх стався десь о 10:00 і, вірогідно, саме він спричинив руйнування, тому що був дуже сильним та від нього був великий резонанс.

«10:00 ПОШТОВХ. І будинок як холодець довго розкочувався. Резонанс від струсів збільшується. 49 квартал», – написав один з жителів.

А інший додав, що «Це було прям дуже сильно, і закриття шахти не допомогло !!».

Що до закриття шахти, то мова йде, мабуть, про шахту «Калинівська-Східна», яку планував закрити ватажок «ДНР» Денис Пушилін на першій нараді з приводу землетрусів у Макіївці.

Нагадаємо. 8 листопада окупаційна «влада ДНР» все ж почула людей і провела нараду стосовно підземних поштовхів. «Депутат» Скороходов запропонував перевірити все на власні очі й переїхати до селища Об’єднаний. Пушилін підтримав цю ініціативу і анонсував закриття шахти «Калинівська-Східна».