вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Луцьку відбулись святкові заходи з нагоди 936-ї річниці міста (ВІДЕО)

Донецький Філософ


Суспільство

В Луцьку відбулись святкові заходи з нагоди 936-ї річниці міста (ВІДЕО)

views557

07.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

З днем міста мешканців  вітали Григорій Недопад (голова Волинської обласної ради), Ігор Поліщук (мер Луцька), Юрій Погуляйко (голова Волинської обласної державної адміністрації).

На урочистостях були присутні представники всіх релігійних конфесій.

Мер міста вручив відзнаку «Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади».

До дня міста відбулася низка заходів, а саме велопробіг «У вишиванках», західний гастрономічний фестиваль «Луцьк Фуд Фест» на території Луцького замку, який відвідало понад 20 тисяч мешканців міста та гостей, де у середньовічній атмосфері їх частували вишуканими стравами.

Також в рамках заходу на замковій площі пройшов фестиваль лицарства.

На лицарському помості зійшлися об'єднані команди група «Захід» та «Подільська інтелігенція». Перемогу здобула друга команда.

Увечері гостей міста розважали святковим концертом в замку «Любарта».

Але головною подією свята став мистецький проєкт «Інверсія» за участю зірок балету Катерини Кухар та Олександра Стоянова, піаніста віртуоза Євгена Хмари, яка відбулась в парку імені «Лесі Українки». Також в парку відбулись аматорські виступи на твори «Лісова пісня».

Надзвичайне враження від дня міста кожен мешканець та гість запам'ятають на все життя, а медіагрупа «Патріот Донбасу» висловлює свої вітання і дякує за неймовірне свято керівникам міста.