неділя, 11 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Кабміні створили робочу групу для будівництва аеропорту на Донбасі

Новини , Україна

В Кабміні створили робочу групу для будівництва аеропорту на Донбасі

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Станом на сьогодні військові та урядові спеціалісти займаються пошуком місця для нового летовища.

 

Про це віцепрем'єр-міністр та міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив в ефірі телеканалу «Дом». 

 

 

Наголошується, що всіма сторонами при плануванні аеропорту враховуються всі авіакатастрофи, які за часів війни відбулися над Донбасом. Крім того, не забувається досвід інших країн.

 

«Ми створили спеціальну робочу групу, в яку входять спеціалісти, військові, розвідспільнота. І ми аналізуємо, де літати вважається небезпечно. Безумовно це зроблено після трагедії МН17 і іншими збитими літальними апаратами, де гинули наші військові. Ми зараз аналізуємо, як це працює в інших країнах, де також напружена військова ситуація, як заходять на посадку літаки в Ізраїлі, Багдаді, тощо. Ми вивчаємо цей досвід, вивчаємо ситуацію та шукаємо рішення, щоб оживити хоча б малу моторну авіацію та туристичний потік», – зазначив Резніков.

 

Варто нагадати, нещодавно президент України Володимир Зеленський анонсував будівництво «серйозного аеропорту» на Донбасі. Точку для нього повинні були знайти між Донецькою та Луганською областями.

Коментарi (0)