субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Вік – не перешкода: 97-річний харків'янин потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Мартирос Григорян


Спорт

Вік – не перешкода: 97-річний харків'янин потрапив до Книги рекордів Гіннеса

views165

08.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Харків'янин Леонід Станіславський визнаний найстаршим тенісистом на планеті, який бере участь у чемпіонатах. 

7 липня в тенісному клубі «Унікорт» міста Харкова відбулася офіційна церемонія вручення сертифікату Guinness World Records відомому харків'янину, 97-річному Леоніду  Станіславському.

Як зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, майже два роки безперервних комунікацій щоденно здійснював відділ міжнародних зв’язків НРР з суддями Гіннеса – й ось довгоочікуваний момент: Леонід Станіславський офіційно визнаний найстаршим тенісистом на планеті, який бере участь у змаганнях у віковій категорії 90+. 

За її словами, що попри свій поважний вік, Леонід Якович регулярно майже три десятки років тренується у тенісному клубі «Унікорт». На тренуваннях він тричі на тиждень влітку та взимку. 

ЦІКАВО. В одному з інтерв'ю 97-річний український спортсмен розкрив простий рецепт довголіття та здорової старості:«Любити життя, не замикатися в собі, намагатися мати друзів, бути комунікабельним, поступатися, уникати сварок, займатися спортом, а якщо не дозволяє здоров'я, то хоча б ходити, не відставати від часу, дружити з комп'ютером. І тоді можна буде дожити до ста років, залишатися у відмінній спортивній формі, продовжуючи грати в теніс». 

Коментарi (0)