субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Інституті вивчення війни назвали ймовірну мету зустрічі Путіна та Сі Цзіньпіна

Cіпратов Роман


Політика

В Інституті вивчення війни назвали ймовірну мету зустрічі Путіна та Сі Цзіньпіна

views1035

18.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Американський Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що лідер КНР Сі Цзіньпін і президент РФ Владімір Путін під час візиту Сі до Москви 20-22 березня, серед іншого, обговорюватимуть схеми ухилення від санкцій Заходу.

Про це пише Радіо Свобода.

Також, на думку американських аналітиків, ймовірно, йтиметься про зацікавленість Китаю у посередництві щодо переговорного врегулювання війни в Україні.

«Сі, ймовірно, планує обговорити схеми обходу санкцій з Путіним та російськими офіційними особами, щоб підтримати продаж та постачання до Росії китайського обладнання… Сі може спробувати перетворити свій успіх у посередництві у відновленні дипломатичних відносин між Іраном та Саудівською Аравією для більш широких зусиль у цій війні (війні РФ проти України – ред.)», – йдеться у звіті.

Лідер Китаю Сі Цзіньпін відвідає Москву з офіційним візитом 20-22 березня, тоді як Пекін прагне висловити підтримку російському президенту Владіміру Путіну, водночас просуваючи свій «мирний план», спрямований на припинення війни РФ проти України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі