понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В ЄС відреагували на смерть українських військовослужбовців

За кордоном , Російська агресія

В ЄС відреагували на смерть українських військовослужбовців

views128

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Нахабне порушення вогню 6 серпня, в ході якого ворог знову обстріляв позиції українських військ, засудили в Європейському союзі. Нагадаємо, що в результаті атак ВСУ зазнали великих втрат — були вбиті четверо морських піхотинців 36-ї бригади. Бойовики завдали серйозної шкоди українській армії — це найбільша кількість жертв за один день з жовтня минулого року.

Європейський союз засуджує дії проросійських бойовиків, які порушили перемир’я на Донбасі, внаслідок чого ВСУ зазнали великих втрат — вбиті четверо бійців 36-ї бригади. Про це йдеться в заяві спікера ЄС.

«Інтенсивні бої, які відбулися 6 серпня під Павлопелем, в Донецькій області України, призвели до вбивства чотирьох українських військовослужбовців, що є найбільшою кількістю жертв за один день з жовтня 2018 року. Це є очевидним порушенням погодженого режиму припинення вогню, яке ставить під загрозу життя цивільних жителів. Ми очікуємо, що Російська Федерація повною мірою використає свій значний вплив на сепаратистів, яких підтримує, щоб негайно припинити бої», — йдеться в заяві.

Також Брюсель наполягає на якнайшвидшій зустрічі у рамках «нормандського формату» для врегулювання конфлікту.

«Ми підкреслюємо важливість посилення переговорних зусиль, спрямованих на сталий і мирне вирішення конфлікту. Ми підтверджуємо нашу повну підтримку діям “нормандського формату”, ОБСЄ та “Тристоронньої контактної групи”», — підсумувала прес-секретар ЄС.

Нагадаємо. Президент України Володимир Зеленський після отримання інформації про обстріли та загиблих звернувся до урядів держав Франції, Німеччини та Росії з закликом зібратися в так званому “нормандському форматі”. Після цього він зателефонував Президенту Росії Володимиру Путіну, щоб призвати його вплинути на бойовиків.

Від початку російської агресії в східних регіонах Україні загинули понад 2900 українських військовослужбовців. Саме такі дані оприлюднив екс-президент України Петро Порошенко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі