четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Голій Пристані окупанти призначили «гауляйтером» торговця м’ясом, у якого є фірми у Києві (фото)

Олександр Слов'янець


Новини окупації

В Голій Пристані окупанти призначили «гауляйтером» торговця м’ясом, у якого є фірми у Києві (фото)

views1021

23.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

В окупованій Голій Пристані, що на Херсонщині, росіяни призначили керувати «адміністрацією» торговця м’ясом, контрабандиста Геннадія Недялкова. Місто знаходиться у 55 км від тимчасово окупованого Херсону. Він не місцевий, але судячи зі справ по контрабанді, мав певні зв'язки з окупованим Кримом.       

Місцеві джерела повідомляють, що «гауляйтер» міста наразі намагається погрозами змусити працювати на окупантів вчителів, медиків, працівників комунальних підприємств та чиновників місцевого самоврядування.

У Недялкова декілька фірм, які займаються м’ясом. Частина з підконтрольних йому підприємств зареєстровані у Херсонській області. А чотири фірми, наразі зареєстровані у Києві. Це «ГЛОРІЯ АГРО ХЕРСОН» – де він є керівником. Ще на трьох підприємствах, які зареєстровані у столиці України Геннадій Недялков є засновником. Це фірми: «М'ЯСО ХЕРСОНЩИНИ»,  «ЗІРКА ПІВДНЯ»,   «М'ЯСНА ЯКІСТЬ».

Вочевидь, що ще до початку повномасштабної російської агресії, у Недялкова були контакти в окупованому Криму. Він туди відправляв м’ясо та був впійманий на заниженні ваги м’яса, яке перевозив через кордон з окупованою територією.                                     

Його намагалися притягнути до відповідальності за контрабанду м’яса до окупованого Криму, але суди Херсонщини чогось ставали на його бік.  

У 2015 році він йшов на вибори до Херсонської обласної ради від партії «Відродження». Один з керівників цієї партії був Геннадій Кернес.

У 2020 році Недялков намагався стати депутатом Херсонської міської ради від партії «Народний контроль». Керівником партії був Дмитро Добродомов.

Обидва походи на вибори для Геннадія Недялкова закінчилися нічим. Його нікуди не обрали.

Треба нагадати, що в Голій Пристані невідомі патріоти зняли російські прапори.

В окупованому Святогірську зараз критична ситуація, вже з’явилися так звана «народна міліція», мер-зрадник, кудись зник.