вівторок, 18 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Чикаго відбулась акція на підтримку України (фото)

Константинова Ольга


За кордоном , Суспільство

В Чикаго відбулась акція на підтримку України (фото)

views85

10.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

В центрі Чикаго (США) пройшла акція на підтримку України, організаторами якої виступило відділення Українського конгресового комітету Америки в Іллінойсі (Ukrainian Congress Committee of America, Illinois Division).

Про це повідомляє Генеральне консульство України в Чикаго.

В акції взяли участь конгресмени зі штату Іллінойс та представники української, білоруської, естонської, казахстанської, литовської, латвійської та польської громад штату.

Конгресмени від демократичної партії Денні Девіс та Майк Квіглі особисто долучилися до акції та виступили із закликом зупинити російську агресію. Також Раджа Крішнамурті надіслав лист підтримки.

«Ми всі маємо бути єдиними як "Східний блок". І ми – Польско-Американський Конгрес та наша громада є разом з вами (українцями)», – зазначив Президент Polish American Congress Френк Спула.

Генеральний консул України в Чикаго Сергій Коледов під час свого виступу подякував українській громаді та друзям України за підтримку, а також закликав організації діаспори до активної роботи з представниками місцевої влади для просування і захисту інтересів нашої Батьківщини.