четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Чехії затримали злочинне угруповання «Луганська бригада» (відео)

За кордоном , Суспільство , Події , Право

В Чехії затримали злочинне угруповання «Луганська бригада» (відео)

views2471

31.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Чехії співробітники Національного центру боротьби з організованою злочинністю Служби кримінальної поліції та розслідувань (NCOZ) минулого тижня провели масштабну операцію в Південній Моравії із затримання злочинного угруповання «Луганська бригада», яке займалося вимаганням грошей за допомогою погроз та насильства.

Як повідомляє пресслужба поліції Чехії, учасники так званої «Луганської бригади» тривалий час вели злочинну діяльність в Брно та Південно-Моравському регіоні. Члени угруповання займались шантажом громадян з України. Потерпілі повинні були виплачувати обвинуваченим одноразово або регулярно за так званий «захист».

За час злочинної діяльності обвинувачені отримати незаконну вигоду у розмірі щонайменше 2,5 мільйона чеських крон.

Правоохоронці затримали 7 осіб (4 чоловіки та 3 жінки).

Четверо чоловіків звинувачуються в «участі в організованій злочинній групі» та «вимаганні» та взяті під варту судом. Наразі один підозрюваний невідомий. Жінок підозрюють, крім участі в угрупуванні, у відмиванні доходів від злочинної діяльності – через їхні рахунки здійснили транзакції на суму не менше 860 тис. чеських крон.

Під час обшуку в будинках та інших приміщеннях правоохоронці вилучили близько мільйонів чеських крон, походження яких буде предметом подальшого розслідування, та дві одиниці вогнепальної зброї, які підлягають експертизі.

Справу контролює міська прокуратура міста Брно.

У разі остаточного вироку головним організаторам загрожує позбавлення волі на строк понад 10 років.