понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Чехії затримали бойовиків, які воювали на Донбасі проти ЗСУ

За кордоном , Новини , Політика

В Чехії затримали бойовиків, які воювали на Донбасі проти ЗСУ

views195

22.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

21 квітня в Чехії затримали п'ятьох людей, які підозрюються в участі у війні на Донбасі на боці російських терористів. За попередніми даними, куратор найманців працював у російському посольстві в Чехії.

Про це повідомляє Depo.Донбасз посиланням на агенцію Reuters.

«Національний центр протидії організованій злочинності Чехії (NCOZ) провів широкомасштабну операцію, під час якої були затримані не менше п'яти чехів, які були членами воєнізованих формувань і як підозрюють, воювали на Донбасі на стороні проросійських бойовиків», - йдеться у повідомленні.

 

Повідомляється, що затримані підозрюються в тому, що вони "виїжджали або організовували поїздки громадян Чехії в Україну для участі в бойових діях на стороні проросійських бойовиків".

«За словами одного з підозрюваних, затриманими керували співробітники ГРУ, що працювали в російському посольстві в Празі і днями були вислані з Чехії. "Не виключено, що вони контактували з деякими депортованими російськими дипломатами, фактично членами ГРУ», ‒ зазначає чеське видання Respekt.

Нагадаємо, що в Чехії з моменту початку конфлікту на Донбасі за участь в боях на боці російських терористів кілька осіб вже постали перед судом.