вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Берліні відбувся «Кримський вечір» під час акції «Зупиніть терор Путіна!» (ВІДЕО)

Наталя


За кордоном , Новини

В Берліні відбувся «Кримський вечір» під час акції «Зупиніть терор Путіна!» (ВІДЕО)

views346

05.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

3 квітня відбувся вечір, присвячений окупованому Кримському півострову, який було організовано в рамках місячної акції «Демократичний табір «Зупиніть терор Путіна!», що проходить у самому центрі Берліна.

 

Про це повідомив «Укрінформ».

 

 

За даними, під час акції «Зупиніть терор Путіна!», учасники німецько-українського телемосту говорили про окупацію Кремлівською владою українського півострова та постійні порушення прав і свобод людини з боку РФ в окупованому Криму.

 

Зазначається, що до заходу долучилися голова правління організації «Центр громадянських свобод» та ініціатор кампанії #LetMyPeopleGo Олександра Матвійчук, народний депутат від «Європейської солідарності» та заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, заступник голови правління «Кримської правозахисної групи» Володимир Чекригін та юрист, директор міжнародної асоціації «Інститут національної політики» Юрій Шуліпа.

 

«Нам дуже важливо, щоб ця тема не сходила з порядку денного. Інакше про неї просто забудуть. Весь наш досвід показує, що міжнародні механізми починають працювати лише коли з’являється енергія небайдужих людей у різних країнах, які захищають права, свободу. Це дуже важлива робота, до якої може долучитися кожен. Досвід ненасильницького опору, дисидентства показує коли немає інших інструментів окрім слова і власної позиції, це багато значить», повідомила Олександра Матвійчук.

 

Заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз, своєю чергою, закликав світову спільноту до більш активної позиції у протидії масштабній кампанії з боку країни-агресора проти проведення саміту «Кримська платформа». За його словами, РФ наразі використовує «підлі» інструменти шантажу проти країн, які хотіли б долучитися до ініціативи. Також він висловив переконання, що участь західних представників, глав провідних держав у «Кримській платформі» 23 серпня стала б суттєвою підтримкою для таких країн та дала б можливість обговорити пропозиції України.

 

За інформацією, акція «Демократичний табір «Зупиніть терор Путіна!» проходить у центрі Берліна, біля Бранденбурзьких воріт з 9 квітня до 9 травня. Організаторами виступили проєвропейські налаштовані вихідці з країн колишнього СРСР, які не згодні з політикою влади Росії.

 

Коментарi (0)