субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Австралії створили робомакети російської бронетехніки для навчань у Європі (фото)

Cіпратов Роман


За кордоном , Озброєння та техніка

В Австралії створили робомакети російської бронетехніки для навчань у Європі (фото)

views1419

20.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Австралійська компанія GaardTech створила роботизовані макети бронетехніки збройних сил Росії для тренувань на європейських полігонах.

Про це повідомляє Мілітарний.

Як повідомляє видання, компанія GaardTech була заснована австралійськими військовими у 2017 році й спеціалізується на створенні 2D-мішеней з металевого силуету, а також 3D-моделей, що імітують бронетехніку.

Австралійські робомакети не мають повної подібності зі справжніми танками та БМП російського виробництва. Водночас наголошується, що компанія не ставить завдання зробити точну копію бронетехніки. Максимально наближені до оригінальних озброєнь макети потрібні у разі потреби введення в оману супротивника, тоді як тренувальні макети повинні мати найважливіше ‒ інфрачервоне випромінювання для точних тренувальних стрільб на полігоні.

«Макети австралійської компанії надають цю особливість, також вони можуть бути використані статично або оснащені внутрішніми роботизованими можливостями, які дозволяють «ворогові» просуватися вперед та «атакувати», – йдеться у повідомленні.

Також у виданні нагадали, що у Британії для імітації ворога вже використовуються макети російських бойових машин піхоти БМП-3.