понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Успішна спецоперація: з окупованої території вдалося повернути двох українських морпіхів (ВІДЕО)

Наталя


Події , Українська армія

Успішна спецоперація: з окупованої території вдалося повернути двох українських морпіхів (ВІДЕО)

views132

05.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

В результаті складної спеціальної операції українським військовим вдалося повернути з тимчасово окупованої території двох морських піхотинців.

Про це повідомляє народний депутат Верховної ради України Ігор Копитін у своїх соцмережах.

“Друзі, днями було ще одне звільнення, про яке не писали. В результаті складної спецоперації, з тимчасово окупованої території України вдалося повернути двох морпіхів, один з яких був поранений. Зараз хлопці перебувають у безпеці на одній з баз ВМС України“, – повідомив нардеп.

Зі слів депутата, операцію було проведено із залученням спеціального рятувального підрозділу за підтримки Координаційного штабу з питань військовополонених.

“Спецоперацію провів підрозділ, який називають “Ангели” за чималу кількість успішних рятувальних операцій. Мав за честь допомагати в реалізації частини деяких операцій “Ангелів” як представник Координаційного штабу з питань військовополонених та член профільного Комітету ВР з питань нацбезпеки та розвідки”, – написав Копитін на своїй сторінці.

На відео показано перехід переодягнутих в російську форму морпіхів на український бік лінії зіткнення та їх зустріч з віськовослужбовцями ЗСУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі